Bohater Polski Niepodległej Marian Rejewski

Organizatorzy konkursu zapraszają uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego do uczestnictwa w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego Wiedzy o Wielkich Polakach Bohater Polski Niepodległej Marian Rejewski – życie, dzieło i pamięć na tle historii Polski XX i XXI wieku. Konkurs obejmuje wiedzę z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego i geografii. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie głównego organizatora: Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku.

Współorganizatorami konkursu są: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Civitas Christiana, Zgromadzenie św. Michała Archanioła, Fundacja Centrum Edukacji Młodzieży, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu, IPN, Mat-Bud, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy.

Top
wielkość czcionki